logo


Date:Mayıs 13, 2017

Rektörümüz “Biruni Bilim İnsanı” Ödülünü Genç Türkiye Zirvesi’nde Aldı

Rektörümüz Prof. Dr. Adnan Yüksel Genç Türkiye Zirvesi kapsamında akademi kategorisinde “Biruni Bilim İnsanı” ödülüne layık görüldü.

Rektörümüz yaptığı konuşmada: “Genç Türkiye Zirvesi’ni çok önemsiyorum çünkü gençlerimiz çok iyi ve onlarda çok iş var. İyi bir yere gelmek istiyorsak hiç vazgeçmeyeceğiz, başarının sırrı çalışmaktan ve vazgeçmemekten geçiyor. Bu dönemin en büyük gücü bilgi, teknoloji ve yetişmiş insan. Dolasıyla kendimizi çağın gereksinimleri ile donatacağız ve biz de, bu dünyada varız diyeceğiz ve adımızı altın harflerle yazdıracağız. Mevlana diyor ki: “akıl sonradan ah çekmek için değil, düşünüp önceden tedbir almak içindir.” Biz de bilimin efendisi olmak için, çalışmanın kölesi olacağız ve aynı zamanda da akıllı olacağız. İş işten geçmeden bazı şeyleri halledeceğiz” dedi.

Nulled Wordpress Plugins Free Nulled Wordpress Plugins Best Wordpress Nulled Plugins Best Free Wordpress Nulled Plugins Wordpress Plugins Nulled Wordpress Nulled Plugins Nulled Free Wordpress Plugins Wordpress Nulled Plugins Free Best Wordpress Nulled Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Plugins Nulled Wordpress Themes & Plugins Free Nulled Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Best Free Wordpress Nulled Themes & Plugins Wordpress Themes & Plugins Nulled Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Nulled Free Wordpress Themes & Plugins Best Wordpress Nulled Themes & Plugins Free Free Best Nulled Wordpress Themes & Plugins

↓